G2 Esports rozpoczyna zbrojenie na kolejny sezon. Do drużyny dołączył Artem „r1nkle” Moroz – do niedawna zawodnik Ninjas in Pyjamas!
Zakontraktowanie Ukraińca oznacza jedno – Álvaro „SunPayus” García trafił na ławkę rezerwowych i może szukać nowej organizacji. W G2 spędził dokładnie rok, dołączając wówczas z Heroic. Jego ostatnim występem w barwach G2 był zakończony dopiero co IEM Cologne Major 2026, na którym razem ze swoimi kompanami dotarli do ćwierćfinału. Tam przegrali ze Spirit.
Do renomowanej marki trafił teraz r1nkle, który od 2024 do 2026 roku reprezentował Ninjas in Pyjamas. Wcześniej grał też dla B8. Razem ze swoimi ekipami osiągał wiele sukcesów, ale zagrał tylko na jednym Majorze. Od kwietnia siedział na ławce rezerwowych.
Pierwszy LANowy sprawdzian w koszulce G2 Esports zaliczy w lipcu podczas BLAST Bounty 2026.


Zostaw komentarz