broky

broky przesunięty na ławkę FaZe Clanu

Strona główna » broky przesunięty na ławkę FaZe Clanu

Helvijs „broky” Saukants nie jest już aktywnym graczem pierwszego składu FaZe Clanu. Został właśnie przesunięty na ławkę rezerwowych.

Roszad na scenie Counter-Strike’a ciąg dalszy. Dopiero co informowaliśmy o zmianę w G2 Esports, w wyniku której do zespołu dołączył r1nkle, a teraz kolejna znana drużyna ogłosiła posadzenie na ławce swojego zawodnika.

Padło na broky’ego, które w FaZe Clanie gra od 2019 roku. Co prawda w 2025 roku miał dwa miesiące przerwy, ale w lipcu wrócił do aktywnego składu i razem ze swoimi kolegami starał się przywrócić blask organizacji. To udawało się z mieszanymi rezultatami, a ostatnim osiągnięciem FaZe był finał StarLader Budapest Major 2025.

REKLAMA:
Reklama

To kolejna zmiana w tej ekipie w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Najpierw pożegnał się z nią NEO, później karrigan. W kwietniu nowym szkoleniowcem został zaś enkay J, który teraz będzie musiał odbudować skład.

Przypomnijmy, że na ten moment w FaZe nadal znajduje się jcobbb.

REKLAMA:
Reklama

Paweł Książek

Prawie 20 lat w branży esportu. Jako dziennikarz i redaktor naczelny Cybersport.pl i Weszło Esport, PR Manager ESL Polska, Head of Kinguin EPC, a dziś współwłaściciel biossphere gaming facility.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post navigation

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polecamy również: