WLG

Polak w nowym składzie mistrzów Grecji

Strona główna » Polak w nowym składzie mistrzów Grecji

Po czterech miesiącach spędzonych w niemieckiej lidze przyszedł czas na zmianę. Znany z polskiego podwórka Mietek dołączył do WLG.

WLGaming to drużyna mogąca pochwalić się dwukrotnym mistrzostwem Grecji w tym roku. Zarówno zimowy jak i wiosenny split padł łupem organizacji. W pierwszym tegorocznym sezonie Hellenic Legends League w składzie występował polski topalner iBo. Poźniej zastąpił go Norweg SMURFE, ale przed rozpoczęciem letniej edycji do drużyny sprowadzono nowego topalnera. Ponownie wybór padł na Polaka, tym razem Mietka.

Oprócz niego, do organizacji dołączyło jeszcze 2 nowych graczy. Na pozycji strzelca zameldował się Vzz. On również znany jest polskim fanom LoL-a. W minionym Rift Legends wystąpił w serii z Bombą w szeregach Forsaken i zwyciężył finał wynikiem 3:1. Bułgar w greckiej ekipie będzie dzielił drużynę z nowym wspierającym. Grecki support, REAVER, dobrze zna swoją ojczystą ligę. W przeszłości świętował już jej mistrzostwa, jednak w tym roku nie udało mu się jeszcze wygrać finału.

REKLAMA:
Reklama

Pozostałe pozycje zostały niezmienione. Leśnikiem pozostał Pallet, na środkowej alei wciąż grać będzie Tsiper.

Pełny skład WLGaming:

  • TOP: Nikolas „Mietek” Nowak
  • JG: Angelos „Pallet” Visvikis
  • MID: Vasilis „Tsiper” Lalas
  • BOT: Teodor „Vzz” Cholakov
  • SUP: Giannis „REAVER” Dimitrelis

REKLAMA:
Reklama

Marcin Kwiatkowski

Dziennikarski debiutant, fan każdej drużyny z LEC z Polakiem w składzie.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post navigation

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polecamy również: