Dopiero co ogłoszono odejście Noaha ze składu GIANTX, a już poznaliśmy nowego strzelca organizacji. Do LEC wraca były mistrz.
GIANTX w wiosennej edycji tegorocznego LEC zajęło 4. miejsce. Dokładnie takie same, jak podczas LEC Versus. Liczono na więcej, i po minionym splicie zdecydowano o zakończeniu współpracy z dwoma graczami. Z pierwszego składu wypadli Lot i Noah. Niedługo po pierwszych informacjach o zmianach, już poznaliśmy zastępcę Koreańczyka. Do LEC powraca były mistrz, Flakked.
Flakked najbardziej dał się poznać szerszej publice, gdy w 2022 roku występował w barwach G2. Wtedy to właśnie dwukrotnie zameldował się w ligowym finale, wygrywając wiosenną edycję i zajmując drugie miejsce na lato. W kolejnym roku przeniósł się do hiszpańskiej drużyny. Dla Heretics występował zarówno w akademii, jak i w pierwszej drużynie. Jednak ta współpraca zakończyła się i w 2026 roku nie oglądaliśmy go wśród europejskiej czołówki. W tym roku związał się z GIANTX iTero. W akademii tej drużyny nie osiągnął powalających sukcesów, ale organizacja wierzy w jego umiejętności i doświadczenie. Oficjalnie został przeniesiony do pierwszego składu LEC-owej drużyny GIANTX.


Zostaw komentarz