W polskiej organizacji Phantom Esports dochodzi do kolejnej zmiany. Na ławce rezerwowych posadzony został Jakub „Kunai” Gieremek.
To zawodnik, który w projekcie był od samego początku, czyli marca 2025 roku. W tym czasie sięgnął między innymi po tytuł Betclic Clash Mistrzostw Polski. Na razie jednak nie będzie w stanie dopisać na swoje konto kolejnych sukcesów, bo Phantom posadziło go na ławce rezerwowych.
– Po 453 dniach w głównym składzie Phantom Esports – Jakub „Kunai” Gieremek zostaje przesunięty na ławkę rezerwowych. Kuba, byłeś z nami od samego początku istnienia organizacji. Przeszedłeś pomyślnie przez testy, a przez ostatni rok wspólnie przeżywaliśmy wzloty i upadki. W tym czasie nie tylko niesamowicie rozwinąłeś się jako gracz, ale wskoczyłeś na zupełnie wyższy poziom. Jesteś nie tylko świetnym zawodnikiem, ale przede wszystkim wspaniałą osobą, która wnosiła masę pozytywnej energii do zespołu. Dziękujemy za Twój nieoceniony wkład w rozwój Phantom Esports oraz za pierwsze wspólne sukcesy! – napisała organizacja w oficjalnym komunikacie.
To już kolejna zmiana w drużynie. W marcu DGL został zastąpiony przez mwlky’ego, a w maju za mynia do składu wszedł TMB, tym samym zmieniając kierunek projektu i tworząc międzynarodowy skład.
Na razie nie wiadomo kto zastąpi Kunaia.


Totalnie nie zrozumiała decyzja organizacji ! Dostają się na lana i wyrzucają gracza, który pomógł im tam być. No chyba, że TMB chce na miejsce Kunaia wrzucić kumpla to wiadomo- Kei, Kylar nie do ruszenia (nawet jak Kei gra gówno) Milky Wej to samo. Szkoda gadać.