sk1tt

Półfinały już bez Polaków. Walczaki gorsze od Inner Circle

Strona główna » Półfinały już bez Polaków. Walczaki gorsze od Inner Circle

Walczaki jako ostatnia polska drużyna pożegnały się z rozgrywanym w Bukareszcie Super DraculaN Season 1. Przed nami półfinały.

olimp i jego kompani poradzili sobie najlepiej spośród wszystkich Polaków grających w Rumunii. A było ich sporo, bo w turnieju brali udział przedstawiciele Betclic Apogee, GamerLegion, 9INE i FOKUS. W play-offach pojawiły się jednak tylko Walczaki, ale rozegrali zaledwie jeden mecz.

W ćwierćfinale stanęli naprzeciw Inner Circle, a sam pojedynek nie trwał zbyt długo. Anubis zakończył się wynikiem 9:13, a Dust2 5:13. Oznacza to, że Polacy kończą zmagania na miejscach 5-8.

REKLAMA:
Reklama

Zmagania trwają jednak dalej i dziś czekają nas półfinały:

15:30 – Sharks vs Inner Circle

19:00 – Echo vs Acend

REKLAMA:
Reklama

Paweł Książek

Prawie 20 lat w branży esportu. Jako dziennikarz i redaktor naczelny Cybersport.pl i Weszło Esport, PR Manager ESL Polska, Head of Kinguin EPC, a dziś współwłaściciel biossphere gaming facility.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post navigation

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polecamy również: