Patryk "olimp" Woźniak

W play-offach tylko Walczaki

Strona główna » W play-offach tylko Walczaki

Choć w Super DraculaN Season 1 startowało kilkunastu Polaków, w play-offach zobaczymy tylko jeden z naszego kraju – Walczaki.

Wyjazd polskiej reprezentacji do Rumunii nie był najbardziej udany. Najpierw z turniejem pożegnało się GamerLegion, które przegrało z Acend i 9INE, a później do tego grona dołączyło także 9INE, Betclic Apogee i FOKUS. Tylko Walczaki przetrwały fazę grupową, wygrywając walkowerem z K27, a później z EAC. Co prawda w meczu decydującym o rozstawieniu przegrali 1:2 z Echo, ale do ćwierćfinału i tak awansowali.

Faza pucharowa turnieju rozpocznie się już dzisiaj od dwóch pierwszych spotkań. O godzinie 14:00 Acend zagra z INFINITE, a o 17:00 Walczaki zmierzą się z Inner Circle. Następnie zwycięzcy awansują do półfinałów, gdzie czekają już kolejno Sharks i Echo. Mistrza tego sezonu poznamy zaś w niedzielę.

REKLAMA:
Reklama
REKLAMA:
Reklama

Paweł Książek

Prawie 20 lat w branży esportu. Jako dziennikarz i redaktor naczelny Cybersport.pl i Weszło Esport, PR Manager ESL Polska, Head of Kinguin EPC, a dziś współwłaściciel biossphere gaming facility.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Post navigation

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, polecamy również: