Wiktor „mynio” Kruk oficjalnie rozpoczął poszukiwania drużyny w nowej roli. Były zawodnik Phantom Esports podjął decyzję o zostaniu trenerem.
– Czas na chwilę przerwy i raczej zacząć następną przygodę już w nowej roli, bo straciłem już ten ogień gracza – pisał mynio w marcu po tym, jak Phantom posadziło go na ławce rezerwowych. Teraz wszystko stało się jasne. Były reprezentant wielu polskich ekip chce zostać trenerem.
– Szukam ambitnego zespołu, w którym będę mógł budować stukturę, rozwijać graczy i wspólnie dążyć do wyników – czytamy na jego X. mynio nie wyklucza też roli asystenta trenera lub analityka.
Przypomnijmy, ze na przestrzeni ponad 10 lat swojej kariery reprezentował takie organizacje jak PACT, x-kom team, Wisła Kraków, Anonymo, Illuminar Gaming, 9INE czy Phantom Esports. Wygrywał głównie polskie rozgrywki, ale był również uczestnikiem jednego Majora – BLAST.tv Paris Major 2023.


Zostaw komentarz